.

.

Нови Fashon Кристал Цвет Dial медицинска Сестра да се Види за Жените Brooch Домот Clip-за да се Види Целосната Челик Аналогни Кварц Џеб Часовници Подароци

Нови Fashon Кристал Цвет Dial медицинска Сестра да се Види за Жените Brooch Домот Clip-за да се Види Целосната Челик Аналогни Кварц Џеб Часовници Подароци

DEN 311.00
DEN 609.60
-49 %
Од стока

Карактеристики : - Сосема Нов и Висок Квалитет. - Луксузни Целосна Челик и Кристално лице види случај. - Не ' рѓосувачки рака со некој клип. - Погодност за вас да носат или можете да клип за да ја вашиот џеб. - Исклучителна horologe и направена. - Јапонија кварц движење, за точно време на чување. - Секојдневно отпорност на вода. - Watchcase материјал : цинк легура. - Види големина : 30мм x33mm - Вкупна должина : 85mm. - Боја : Розово Злато,Сребрена,Црна,Розова Пакет се Вклучени : - 1 x медицинска Сестра Watch - (Кутија)

боја:
Пинк со кутија, Розово Злато со кутија, Сребро со кутија, со Црна кутија
Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Бренд Име:
Gorben
Функција:
Медицинските Сестри Се Види
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Обликот:
Круг
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Fashion & Неврзан
Број На Модел На:
P230
Dial Дијаметар:
0.03 m
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Движење:
Кварц
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Dial Екранот:
Аналогни
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Пол:
Унисекс
боја :
Пинк.Злато.Црна.Сребро.
Големина:
30mm
Вкупно lenght:
85mm
Стил:
Кристално
R

Купувачите избираат и