.

.

RUIPHONE 9H Калено Стакло За Xiaomi Redmi 5A 4А-3X 3S 3 Про Забелешка 2 3 Про За Xiaomi Mi5 Mi4C Mi4i Mi4s Заштитна Фолија

RUIPHONE 9H Калено Стакло За Xiaomi Redmi 5A 4А-3X 3S 3 Про Забелешка 2 3 Про За Xiaomi Mi5 Mi4C Mi4i Mi4s Заштитна Фолија

DEN 62.88
Од стока


9 H Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4А-5 A 3 S 3 Про 3 X За Redmi Забелешка 3 Про(150mm верзија ) Забелешка 2 Mi4 Mi4 C Mi5 Mi4s Екран Заштитник Покрие Зајакнато Филм
Драг пријател,Забележите ова пред да редослед :
Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме договорот ни прво,ние ќе го реши проблемот за вас,немојте да го отвори спорот и да ни даде лош повратни информации.ви благодариме!
Премиум калено стакло екран заштитник се користи за Xiaomi/Redmi, тоа ги има следниве знаци :
1.Ултра-тенок стакло може да се третира со toughening под висока температура на 420.
2.Целосно транспарентна : хемиски третирана транспарентен калено стакло.
3.Целосно поврзување, автоматски адсорпција може да се повтори, да се постават.
4.Површинска цврстина : 9 H,3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата.
5.Нежен допир : на предната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир.
6.Површината е анти-масло за обработка (Oleophobic слој), па отпечатоци од прсти и нафта не е лесно да се остане на површина и тоа е лесно да се чисти.

боја:
За Redmi 5A, За Redmi 3, За Redmi Note2, За Redmi Забелешка 3, За Xiaomi mi4s, За Redmi 3X, За Xiaomi Mi4, За Xiaomi Mi5, За Redmi Nort 3 Про, За Redmi 3s, За Redmi 3 Про, За Redmi 4А -, За Xiaomi Mi4c Mi4i
Употреба:
Мобилен Телефон
Со Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Бренд Име:
RUIPHONE
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi Забелешка 3 Про, Redmi Забелешка 3,Redmi 5A,Mi5,Redmi 4А -, Мвр 4,Ми Забелешка 2,Redmi 3s
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
На работ на работ Покриеност:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
Материјал:
премиум калено стакло
Екран Заштитник За Xiaomi Redmi 3S 5A:
Калено Стакло За Xiaomi Redmi 3 Про
Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4А-5A:
Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про Верзија 150mm
Телефон Случаи Покрие Филм За Redmi 3X 5A:
Калено Стакло Филм За Xiaomi Redmi 5A За Xiaomi Redmi Забелешка 2
Експлозија-доказ LCD Калено Стакло Филм:
Калено Стакло За Xiaomi Mi4 За Xiaomi Mi5
Калено Стакло За Xiaomi Redmi:
Експлозија-доказ Филм За Xiaomi Mi4 Mi4C Mi4i Mi4s Mi5
Екран Заштитник за Xiaomi:
Калено Стакло За Xiaomi Redmi 4А-5A
Експлозија-доказ Зајакнато Стакло Филм:
Анти Да Се Загрози Заштитник Стакло Филм За Xiaomi Mi4 Mi5
Зајакнато Стакло Заштитна Фолија:
Калено Стакло За Xiaomi Mi5 Mi 5
R

Купувачите избираат и