.

.

за Xiaomi Redmi 3S Калено Стакло Redmi 3 Про Екран Заштитник Експлозија Филм за Xiaomi Redmi 3s 3 s 3x 4А-Стакло 5.0 инчен

за Xiaomi Redmi 3S Калено Стакло Redmi 3 Про Екран Заштитник Експлозија Филм за Xiaomi Redmi 3s 3 s 3x 4А-Стакло 5.0 инчен

DEN 95.52
Од стока


RUIPHONE За Xiaomi Redmi 3 S Калено Стакло Redmi 3 Про Екран Заштитник Експлозија Филм Xiomi За Xiaomi Redmi 3s 3 s 3x 4А-Стакло 5.0 инчен
Карактеристики : Бренд Име : RUIPHONE
Состојба : Нова
Зајакнато стакло има високо ниво на транспарентност, и боја никогаш не се менува
Флексибилност во комбинација со оптички филм
Силиконски лепило laye
Зајакнување на интензитетот на баферот стакло заштитна фолија
Ултра тенко стакло, која може да се третира со toughening под висока температура од 42
Напредни Силиконски слој,Nanostructured Слој,Калено Стакло,Силиконска Обвивка
Прозорец приказ,висока чувствителност и удобно чувство на допир Компатибилни модели :
За Xiaomi redmi 3 3 S 3 Про 3 X 4А-5.0 инчен Ако цел 2 парчиња, ќе добијат попуст од 5% повеќе. Пакет Се Вклучени :
1 X Пред Калено Стакло Филм Екран Заштитник
1 X влажна и сува чиста хартија

боја:
Redmi 3 3s 3X 3Pro, Redmi 4А -
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4А -, Redmi 3s
Карактеристики:
Лесно да се Инсталира,Нула Доказ,Ултра-тенки
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
Yes
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
Yes
Бренд Име:
RUIPHONE
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Употреба:
Мобилен Телефон
Име:
RONICAN
Компатибилен Телефон Модел 1:
за Xiaomi Redmi 3 за Xiaomi Redmi 3s
Компатибилен Телефон Модел 2:
за redmi 3pro 3x
Опис:
9H тврдост / 0.26 mm Дебелина / 2.5 D
Функција:
Guard Зајакнато Лак Работ Безбедност безбедност пред стакло филм
Големина:
5.0 inch
предност од 1:
имаат комерцијален промет на големо веб-сајтови
Предност од 2:
добар по продажба на услуги
Компатибилен Телефон Модел 3:
за Xiaomi redmi 3 про
R

Купувачите избираат и