.

.

55 инчи отворено digital signage lcd рекламирање displayer вода-доказ IP65

55 инчи отворено digital signage lcd рекламирање displayer вода-доказ IP65

DEN 141504.00
DEN 148952.16
-5 %
Од стока


Добредојде за рефус цел испитување и потврди превозот цена
Ве молиме потврдете точно превозот начин и превозот на трошоците, со нас пред цел онлајн. Ви благодариме!
Стилски изглед : стандардни модели школка, во согласност со клиент побарувачка, професионален дизајн домот мода школка, стил и разновидна, пронаоѓа вонредни; Мерењето осветлување : поддршка за 10 временска рамка светлото контрола, лесно да се работи; Интелигентна контрола на температурата : Интелигентни термостат климатизација систем за ладење, за одржување на телото во внатрешната температура и сува средина, за да се спречи магла, кондензација феномен; Прав и Водоотпорен : целата машина е затворен дизајн, спречи надвор од прашина, вода во внатрешноста, да IP55 стандарди; заштита од Сонце Експлозија : Школка е поцинкуван челик, отворено боја со посебни отворено боја, водоотпорен сончање, анти-корозија, експлозија-доказ професионални површината технологија; може да се користи на отворено до 10 години без исчезнува. Antireflection : пред производ се увезува анти-отсјај AR ламинирано стакло, која може ефикасно да се зголеми внатрешната светлина проекција и намалување на рефлексија на надворешната светлина, така што на LCD екранот се прикажува на боја на сликата повеќе светли и убави
Структурни перформанси : Школка материјал Целосна поцинкуван челик со дебелина од 1,5 mm кабинетот на телото, на надворешната површина на увезената двострано отворено боја, antimagnetic, анти-статички, увезени од водоотпорен материјал, машина прифаќа IP65 водоотпорен, водоотпорна отворено водоотпорна, анти-кражба, експлозија-доказ, итн.

Број На Модел На:
ФА-YDHF55ODF
Бренд Име:
FAITHSHINNEN
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Големина:
55 inch
Ладење тип:
вентилатор за ладење
Обвивка Материјал:
1.5 mm сите-поцинкуван челичен лим
Карактеристики:
Анти-магнетни, анти-статички, IP65 вода-доказ
Стакло:
6mm AR анти-отсјај стакло
Оперативен Систем:
Андроид
Екран На Допир:
Yes
Осветленоста:
2000CD/М2
R

Купувачите избираат и