.

.

HDMI VGA 2AV LCD Контролер Одбор Плус 9inch TFT AT090TN10 AT090TN12 800x480 LCD Екран

HDMI VGA 2AV LCD Контролер Одбор Плус 9inch TFT AT090TN10 AT090TN12 800x480 LCD Екран

DEN 3602.00
DEN 3791.52
-5 %
Од стока

HDMI VGA 2 AV LCD Контролер Одбор Плус 9inch TFT AT090 TN10 AT090 TN12 800x480 LCD Екран
За LCD Панел :
Пакетот вклучува : Една AT090 TN10 AT090 TN12 LED Панел; на HDMI VGA AV LCD контролер одбор за Полнење
За Превозот :
Ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат. Ние само брод според превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас однапред во времето.
Времето за испорака е приближно :
Сад / Канада/Велика Британија / Франција / Шпанија/ Швајцарија/ Нов Зеланд maytake 14-20 работни дена.
Источна Европа може да потрае и до 16-30 работни дена.
Италија / Бразил/ Јужна Америка/Русија може да потрае до 30-50 работни дена.
Предаден од страна на DHL Express (Треба 3-6 работни дена да пристигне) ве Молиме контактирајте за пониски DHL цена.
Политика На Враќање
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Ако објектот е оштетен или не може да се користи поради квалитетот проблем, тогаш можете да разменувате за нов или да се вратат во рок од 7 дена по добивање ouritem. Превозот и ракувањето со обвиненија не може да биде вратена. Замена или рефундирање ќе се направи по добивањето на враќање на производот.

Број На Модел На:
AT090TN10 AT090TN12
Бренд Име:
NJY ДОПИР
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Состојба:
Нови
Големина На Екранот:
9 инчен
Резолуција:
800x480
осветлување:
LED
Сигнал на текст:
HDMI VGA 2AV
R

Купувачите избираат и