.

.

SHILO ОДИ Кожа Вест Женска Пролет Мода овча вистинска кожа Вест V Вратот возбудува ракав водат половината гроздобер вест

SHILO ОДИ Кожа Вест Женска Пролет Мода овча вистинска кожа Вест V Вратот возбудува ракав водат половината гроздобер вест

DEN 7632.00
Од стока


Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 1-2cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!
Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.
Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 2-3 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 3-6 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени. Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Бесплатен превозот Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail,не EMS,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Декорација:
Spliced,Возбудува
Материјал:
Полиестер
Стил:
Гроздобер
Бренд Име:
SHILO ОДИ
Број На Модел На:
14-1258
Затворање Тип:
Pullover
Облека Должина:
Редовни
R

Купувачите избираат и