.

.

KSCRAFT 4pcs Убави Листови Позадина Налепници за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

KSCRAFT 4pcs Убави Листови Позадина Налепници за Scrapbooking Среќен Излет/ - Карта во донесувањето Одлуки/Запишување на Проектот

DEN 137.00
DEN 152.16
-10 %
Од стока

Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Пакување : 1pc /шема,4 модели/многу.Во вкупно 4pcs/set
Големина : 148mm*148mm
Одлична идеја за вашиот scrapbooking/картичка за изработка на проекти

Бренд Име:
KSCRAFT
Број На Модел На:
18032001
Пакување:
1pcs/шема,4patterns/многу.Во вкупно 4pcs/set
Paper size :
148mm*148mm
R

Купувачите избираат и