.

.

1000Pcs Мешани Срцето Акрилик Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY За Облека Embellishments Додатоци

1000Pcs Мешани Срцето Акрилик Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY За Облека Embellishments Додатоци

DEN 76.00
DEN 148.32
-49 %
Од стока


Материјал :
Акрилик
Големина на :
Appro : 6mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 1000 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1196

Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
H1196
Големина:
6mm
R

Купувачите избираат и