.

.

50Pcs Мешани 21x17mm Симпатична Мечка Смола Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

50Pcs Мешани 21x17mm Симпатична Мечка Смола Декорација Занаети Монистра Flatback Cabochon Бележник DIY Embellishments Додатоци Копчиња

DEN 164.00
DEN 321.12
-49 %
Од стока


Материјал :
Смола
Големина на :
Appro : 21x17mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Како Слика
Количина :
Ќе добиете 50 Парчиња од овој објект во листата цена,
Дел Бр.
H1206

Материјал:
Смола
Број На Модел На:
H1206
R

Купувачите избираат и