.

.

LiiJi Уникатен Ѓердан Ѓердан Природни Pyrite Вистински Слатководни Бисер 925 Sterling Silver Блескав Ѓердан Жените Накит

LiiJi Уникатен Ѓердан Ѓердан Природни Pyrite Вистински Слатководни Бисер 925 Sterling Silver Блескав Ѓердан Жените Накит

DEN 883.00
DEN 959.52
-8 %
Од стока


Опис На Производот
Бренд : Lii Ji
Главниот камен : Вистински Слатководни Бисер,Pyrite
Сребро Печат : s925
Камен Големина : Бисер околу 5-6mm,Pyrite околу 2mm
Тежина : Види Производ
Ве молиме имајте на ум : Овој производ се користи природен дијамант/камен,вистински бисер,секој скапоцен камен/камени,вистински бисер има уникатна боја.Бидејќи на својата текстура индекс на рефракција расцеп,фрактура и сјај,ќе има некои разлика од фотографиите.Некои производи можеби има мали недостатоци .

Должина:
45cm, 50cm, 40cm, 35cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Сребро.
Синџир Тип:
Монистра
Бренд Име:
Lii Ji
Пол:
Жените
Број На Модел На:
pyrite
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Обликотшема:
Геометриски
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Бисер Квалитет:
Nearround и малку пропустот(не се совршени)
R

Купувачите избираат и