.

.

Chokers Гроздобер Жените Накит Ѓердан од Злато Colar Шарм 5 Црна Вистинска Кожа изјава ѓердан Жена колиер kolye collares

Chokers Гроздобер Жените Накит Ѓердан од Злато Colar Шарм 5 Црна Вистинска Кожа изјава ѓердан Жена колиер kolye collares

DEN 204.00
Од стока


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
8cm
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
XL06854
Обликотшема:
Растенијата
Функција:
Никој
Стил:
голем шарм гроздобер chokers
Обликот:
лист
боја:
Злато/Сребрена/Розово Злато
синџир:
5 слоеви црн синџир
Услуга:
Dropshipping
R

Купувачите избираат и