.

.

Rinntin Реално Sterling Silver Ѓердани За Жените 3 Видови Природен Камен Приврзоци Мажите Трендовски парична Казна Партија Накит TSN87

Rinntin Реално Sterling Silver Ѓердани За Жените 3 Видови Природен Камен Приврзоци Мажите Трендовски парична Казна Партија Накит TSN87

DEN 228.00
DEN 380.16
-40 %
Од стока


Rinntin 100% Реално Sterling Silver Ѓердани За Жените 3 Видови Природен Камен Приврзоци Мажите Трендовски парична Казна Партија Накит TSN87
Материјал : Вистински 925 Фунта Сребро, ААА Австриската Циркони,Мачка Очи Камен
Големина : ве Молиме проверете на сликата подолу
Гаранција : Боја нема да се промени во црна,црвена или кафеава ( ако го исечете или нула нашиот накит,може да се види внатрешноста метал е сребрена боја,тоа е причината зошто ние го гарантираме дека бојата ќе не промени)
Погодни за : Млади и Зрелост Женски
Подарок за : Девојка / Мајката / Сопругата / Сестри / Ќерка
Облечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / Предложи
1.П : Кога не можете да испраќате мојата цел?
A : По вашата исплата е направено,ние ќе користиме високо квалитетни vevet торбичка да се спакувам вашиот накит и го испрати надвор во рок од 48 часа.
2.П : Колку долго можам да се примени на производите?
A : Обично превозот времето е 10-40 дена (од 5 до 20 дена преку Epacket).
3.П : Може ли да добијам попуст?
A : За сите наши производи,доколку вашата цел повеќе од 2 парчиња.Ќе добиете дополнителни 5% попуст.
4 : П : Што е овој материјал?
A : Ние сме само продажба на вистински 925 фунта сребрен накит.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
ГТЦ
Стил:
Тренди
Метал Печат:
925,Фунта
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Круг
Повод:
Партија
Pendant Големина:
9.5 mm
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Бренд Име:
Rinntin
Број На Модел На:
TSN87
Материјал:
100% Реално 925 Sterling Silver
Кристално:
ААА Австриската Кубни Циркони
Еко-Пријателски:
Доведе & Никел Слободни
Цел Процес На Времето:
цел ќе биде предаден во рок од 48 часа
Облечен Повод:
Запознавање / Дневно / Свадбена / Aniversary / Предложи
дизајн:
100% Нов Стил Дизајн
Пакет:
Се одликува со Сомот Торбичка како Подарок
превозот:
бесплатен превозот во светот
Dropshipping:
Бесплатни Dropshipping Услуга без Ознаки на нашата Продавница
Трговија На Големо Бизнис:
На располагање-ве Молиме контактирајте со нас за повеќе попусти
R

Купувачите избираат и