.

.

Бисер Tassels Сини Високи Половината Фармерки Женски Секојдневен Streetwear Џеб Панталони Зима 2018 Тексас Панталони Жените Дното

Бисер Tassels Сини Високи Половината Фармерки Женски Секојдневен Streetwear Џеб Панталони Зима 2018 Тексас Панталони Жените Дното

DEN 1253.00
DEN 1392.00
-10 %
Од стока

Внимание 1. Бојата може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување. 2. Таму може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење. 3. Сите големина е азија големина, не НИ/Европска големина, ќе има 1-2 големина помала. 4. Единица : cm, 1 инч=2.54 см
Siz
Половината
Колковите
Должина
cm
инч
cm
инч
cm
инч
34
68
/
92
/
88
/
36
72
/
96
/
89
/
38
76
/ 100
/
90
/
40 80
/
104
/
91
/
Топло Совет :
1. Во врска со компјутерот и вистински светлината на снимање и други причини, ќе има одредена боја разлика.
конечната боја ве молиме погледнете ги нашите вистински производ. Ве молиме да го знаете пред да го купат, ви благодариме!
2. Сликата ние pokazyvaem100% вистински објект слика.
големина :
1. Ве молиме погледнете го големина на табелата пред да го купат. не се директно избрани според вашите навики.
2. Големината може да byt2-3 smotlichaetsya поради прирачник за мерење.
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете vashipolozhitelnye повратни информации и 5 ѕвезди, and5 zvezddlyapodrobnaya reytingvashego цел. Откако ќе покаже namskrinshotkak5 ѕвездите ќе ви даде $ 3 SKIDKAdlya вашата следна цел. Ако го оставите на купувачот да се покаже, ќе ви даде $ 3 SKIDKAtakzhe.

Големина:
34, 36, 38, 40
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Половината Тип:
Висок
Декорација:
Копчето,Beading,Дупка,Џебови
Одговара Тип:
Слаби
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Измијте:
Медиум
Број На Модел На:
Фармерки
Должина:
Full Length
Бренд Име:
Exceent не припаѓа
Материјал:
Spandex,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
молив фармерки:
женски панталони
R

Купувачите избираат и