.

.

Hitmebox 2018 Нови Лето Мода Секси Жени е Уништена Дупка Tassels Demins Потресени Секојдневен Слаби Искинатите Фармерки Capris

Hitmebox 2018 Нови Лето Мода Секси Жени е Уништена Дупка Tassels Demins Потресени Секојдневен Слаби Искинатите Фармерки Capris

DEN 734.00
DEN 906.72
-19 %
Од стока


Hitmebox 2018 Нови Лето Мода Секси Жени е Уништена Дупка Tassels Demins Потресени Секојдневен Слаби Искинатите Фармерки Capris
Големина Детали : (CM) Големина Половината Ширина(см) Хип Ширина(см) Жан Должина(cm) S 72 96 95 М - 77 100 96 L - 82 104 97 XL - 87 108 98 XXL 92 112 99
Нашите Големини Работи Мали , ве Молиме проверете ја вашата големина со нашата ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред да го купат.Големината може да биде 2cm/1 инчен неточноста поради рака мерење; Боја може да бидат малку различни, поради монитор.Ако имате било какви проблеми Околу Големината, ве молиме контактирајте со убава девојка продавница преку е-пошта пред ставање на ред .
Моделот Покажува :

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Одговара Тип:
Редовни
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Декорација:
Копчето,Дупка,Џебови,Tassel
Измијте:
Темно,Потресен,Stonewashed,Кајгана Камен Измијте
Половината Тип:
Средината
Бренд Име:
Hitmebox
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент Летаат
Ткаенина Тип:
Plaid
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length Pants
R

Купувачите избираат и