.

.

2018 Пролет, Есен Нов Штанд Јака Blouson Cuir Homme Тенок Сите Натпревар Кожна Облека

2018 Пролет, Есен Нов Штанд Јака Blouson Cuir Homme Тенок Сите Натпревар Кожна Облека

DEN 2144.00
DEN 3696.00
-42 %
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
210-1303
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Мото & Biker
Дебелина:
Стандард
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
WSDyke
Материјал:
Faux Кожа
Обвивка Материјал:
Полиестер
R

Купувачите избираат и