.

.

Плус Големина М~3XL 2018 Жените Есен Зима Faux Палта Топло Крзнени Палта Женски Елеци Жените Секојдневен Femalte Крзно Вест Грб

Плус Големина М~3XL 2018 Жените Есен Зима Faux Палта Топло Крзнени Палта Женски Елеци Жените Секојдневен Femalte Крзно Вест Грб

DEN 1269.00
DEN 2538.24
-50 %
Од стока


Име на производ : Плус Големина М~3 XL 2018 Жените Есен Зима Faux Палта Топло Крзнени Палта Женски Елеци Жените Секојдневен Femalte Крзно Вест Грб

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Тип:
Тенок
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Јака:
О Деколте
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
a440
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
Faux Крзно
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и