.

.

Фетусот отчукувањата на срцето следи Бремени жени дома зрачење стетоскоп Stereocardiograph Медицински Doppler фетална срцева Звук јасно

Фетусот отчукувањата на срцето следи Бремени жени дома зрачење стетоскоп Stereocardiograph Медицински Doppler фетална срцева Звук јасно

DEN 1872.00
Од стока


Материјал : Пластични + Електронски делови
Листа : 1 x Фетална срцева го оценувате метар + 1 x цевки агент
Моќност : АА батерија ( Не се вклучени)

Бренд Име:
HOGNSIGN
Број На Модел На:
Фетусот отчукувањата на срцето метар
R

Купувачите избираат и