.

.

Луксузна Европската Ѕиден Часовник Дневна соба дрво нишалото часовник Пастирски молчи ретро декорација креативна уметност ѕидни часовници

Луксузна Европската Ѕиден Часовник Дневна соба дрво нишалото часовник Пастирски молчи ретро декорација креативна уметност ѕидни часовници

DEN 4320.00
DEN 4800.00
-10 %
Од стока


Луксузна Европската Ѕиден Часовник Дневна соба дрво нишалото часовник Пастирски молчи ретро декорација креативна уметност ѕидни часовници
Пред Да Купи 1. На сликата можеме да го покаже е 100% Вистински Објект Фотографија . 2. Becasue материјал, приказ и други фактори, може да доведе до сликите и физичко присуство нијанси, конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. 3. Големината може да има 2-3cm се разликува поради maunal мерење. Нашата Гаранција Ако не сте задоволни со квалитетот на производите што сте ги купиле, ќе може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. 3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.

Материјал:
Дрво
R

Купувачите избираат и