.

.

Мини Вештачка Плажа Стол Клупата Микро Самовила Градина Figurine Минијатурни/Терариум/Кукла Куќа Декорација Украс DIY Додатоци

Мини Вештачка Плажа Стол Клупата Микро Самовила Градина Figurine Минијатурни/Терариум/Кукла Куќа Декорација Украс DIY Додатоци

DEN 37.92
Од стока


Објектот Се Опише :
1. Висок Квалитет и Нова Мода Елемент
2. МАТЕРИЈАЛ : Плажа стол (Пластика) +Parasol +Живот прстен+Девојки
3. КОЛИЧИНА : 1 Парче
4. ГОЛЕМИНА : Стол 1.6x5cm; Parasol 5x6cm ;девојки 2.8x4.3cm
5. БОЈА/СТИЛ : Како слики покажуваат
Опис : Овој производ е за дома и хотелски декорација, симпатична и модата.
Пакет се вклучени :
1* Микро пејзаж декорација

Големина:
28x43mm, M, 50x60mm, 16x50mm
Бренд Име:
SAFEBET
Материјал:
Пластични
Стил:
Медитеранот
Тема:
Луѓе
елемент:
Моден
Примена:
Дома декорација
R

Купувачите избираат и