.

.

Минијатурната Градина Украс Најновите DIY Печурки Занает Тенџере Самовила Articial Косилка за Трева за Божиќ Свадба Партија Декорација

Минијатурната Градина Украс Најновите DIY Печурки Занает Тенџере Самовила Articial Косилка за Трева за Божиќ Свадба Партија Декорација

DEN 24.00
DEN 47.04
-49 %
Од стока


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Оваа бајка градина минијатурни изгледа одлично во вашиот самовила село.
Тоа е глетка предмети за куќа, партија декорација.
Изграден самовила светот за вас кога овие дрвја ќе работи и во сад мини градина или во терариум.
Замислете, овие дрвја сместена на мов покриени со земјата и поток на камчиња поставата на речното корито во делот подолу.
Mterial : Хемиски Влакна
Големина : 15x15cm
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.
pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Боите може да имаат различни како разлика екранот, pls се разбере.
Пакет листата :
1 x Минијатурни

Бренд Име:
Ladyhouse
Материјал:
Смола
Стил:
Пастирски
Тема:
Маскота
6:
самовила градина минијатури
7:
оркестарот минијатурни
8:
минијатури за terrariums
9:
божиќ минијатури
1:
смола минијатурни
2:
смола минијатурни фигурини
3:
смола малата самовила куќа
4:
смола минијатури модел
5:
божиќ минијатури
a:
минијатури за terrariums
R

Купувачите избираат и