.

.

DIY 20Pcs 20mm Случаен мешана Смола Рака Сликарство Сончоглед Flatback Камен/Деца Бележник Занает Фигурини & Минијатури K73A

DIY 20Pcs 20mm Случаен мешана Смола Рака Сликарство Сончоглед Flatback Камен/Деца Бележник Занает Фигурини & Минијатури K73A

DEN 95.04
Од стока


Материјал : смола
Големина : 20mm (1"=25.4 mm)
Боја : се погледне на слика
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Материјал:
Смола
Стил:
Модерна
Тема:
Цвет
Бренд Име:
Diy Супер Рајот
R

Купувачите избираат и