.

.

полнети кадифен играчки големи 75см прекрасна цртан филм девојка петел кадифен играчки white&црвениот петел мека кукла hugging перница роденденски подарок s0833

полнети кадифен играчки големи 75см прекрасна цртан филм девојка петел кадифен играчки white&црвениот петел мека кукла hugging перница роденденски подарок s0833

DEN 2544.00
DEN 4799.52
-47 %
Од стока

објектот е за 75см играчка, едно парче.
ако ви се допаѓа други големини или други играчки , можете да пребарувате од нашата продавница или директно контактирајте нè за вашиот интерес, ние мора да ти одговорам во рок од 12 часа , ви благодариме за вашата посета на нашата продавница :

големина прашање :
поради прирачник за мерење на големината, нормално надоместок од 2-3 cm мерка разлика. боја проблем :
тоа може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја reflaction во мониторот, осветлување, позадина, итн. превозот начин :
ние брод на сите објекти со следење на број ,можете да видите на превозот staus на соодветниот веб-сајт .
ако сте препродавач, сакате да го купи најголемиот дел, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви понуди најдобри трговија на големо цена .

Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Животни:
Пилешко
Предупредување:
Други
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
Број На Модел На:
како опис
Тема:
Играчка
Форма:
Животните
R

Купувачите избираат и