.

.

Цртан филм Пиратски Овци кукла перница Mianyang Кукла Кадифен Играчки за Деца Роденден Деца Прекрасна Мека Меки Полнети Играчки Brinquedos

Цртан филм Пиратски Овци кукла перница Mianyang Кукла Кадифен Играчки за Деца Роденден Деца Прекрасна Мека Меки Полнети Играчки Brinquedos

DEN 744.00
DEN 1238.88
-40 %
Од стока

Опис : 1.Димензии : 30cm 2.Материјал : мека кадифен; 3.Фил : 100% високо квалитетни PP памук 4.Пакување : 1piece/многу во една OPP вреќа Рачни мерења на локации, може да биде од 1 до 2 cm во грешка, ви благодариме за вашето разбирање, најдобри желби!

Висина:
30cm
Тип На Објект:
Животни
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Број На Модел На:
F49
Бренд Име:
CORDAZLE
Форма:
Гениј
Предупредување:
Забранети за деца под 3 години да се игра
Пол:
Унисекс
Пополнување:
PP Памук
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
овци
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Кадифен
R

Купувачите избираат и