.

.

2 парчиња 38mm Воздух Филтер за 50cc 110cc 125cc 150cc 200cc АТВ Јама Нечистотија Дига Скутер $

2 парчиња 38mm Воздух Филтер за 50cc 110cc 125cc 150cc 200cc АТВ Јама Нечистотија Дига Скутер $

DEN 492.00
DEN 600.00
-18 %
Од стока


2 парчиња 38mm Воздух Филтер за 50cc 110cc 125cc 150cc 200cc АТВ Јама Нечистотија Дига Скутер $
Specificaitons
100% Сосема Нов
Количина : 2 парчиња
Материјал : метал со гума конектор Fitment : Одговара најмногу на метрика crusier / сламен покрив / мото / велосипеди / ATV / Dirt Bike /СКУТЕР со монтажа дијаметар 38mm Внимание : имаме две бои, ве молиме забележете ја вашата боја на избор.
1. Повратни информации е многу важно за нас,ние се залагаме за 100% задоволство,ако имате било какви прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе го реши тоа брзо за вас.
2. Ве молиме да ни остават позитивен фидбек и им даде на сите 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи , вашиот препорачуваме е нашата мотивира за да се движи понатаму.
3. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
1. Во Светот Превозот.
2. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа по плаќањето се врши и проверка.
3. Ние ќе го организира испорака на вашиот превозот адреса, па ве молиме да се потврди и да се провери адресата детали ќе се полни на Aliexpress.
4. Ние го наместите стандардниот превозот метод за нашиот производ,ако сакате да го промените превозот метод, ќе треба да плати дополнителни превозот надомест, било какви прашања ве молиме контактирајте со нас навремено.

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Име На Модел:
TSX-ME219-38MM-2 парчиња
Објектот Тежина:
0.24kg
Бренд Име:
FLYPIG
Материјал Тип:
Како се покаже слика
Состојба:
Нови
Тип:
филтер за воздух
квалитет:
ААА+
боја:
Како се покаже слика
R

Купувачите избираат и