.

.

Tonlinker клима уред Кабината Филтер за Ford Fiesta 2009-14 Mazda 2 Автомобил стил 2 парчиња анти-PM2.5 Внатрешни работи на воздух филтер за Кабина

Tonlinker клима уред Кабината Филтер за Ford Fiesta 2009-14 Mazda 2 Автомобил стил 2 парчиња анти-PM2.5 Внатрешни работи на воздух филтер за Кабина

DEN 530.00
DEN 623.52
-15 %
Од стока


Tonlinker клима уред Кабината Филтер за Ford Fiesta 2009-14 Mazda 2 Автомобил стил 2 парчиња анти-PM2.5 Внатрешни работи на воздух филтер за Кабина
Инсталирање на овој производ да се вашиот автомобил е многу лесно , производи кои се здружени 3 M двојно двострано лента,ви Благодариме.
Внимание :
1.Ве молиме имајте во предвид на вашиот автомобил модел и година
2.Било кој друг автомобил модел ве молиме да ги споделите со нас
3.Одговара за левата рака диск
4.Одговара за Ford Fiesta 2009-14 Mazda 2
Пакет Се Вклучени
2 парчиња кабината филтер за воздух почиста

Поставување на Возило:
.
Другиот Дел Број:
.
Ford Модел:
Fiesta
Објектот Должина:
30
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Земја/Регион на Производство:
.
Специјални Функции:
Заштита
Осветленост Дел Број:
.
Бренд Име:
tonlinker
Објектот Ширина:
20
Објектот Тежина:
0.5
Производителот Дел Број:
.
Објектот Висина:
10
Материјал Тип:
Не-Плетени Ткаенини
R

Купувачите избираат и