.

.

РИБА КРАЛОТ риболов кука 100pcs/многу Убодни Главата Pesca Крап Мамка Носителот Flatted Круг Свиткана Куки Бронза Остри 1#-10# Риболов Справи

РИБА КРАЛОТ риболов кука 100pcs/многу Убодни Главата Pesca Крап Мамка Носителот Flatted Круг Свиткана Куки Бронза Остри 1-10 Риболов Справи

DEN 91.00
DEN 158.88
-43 %
Од стока


Број На Модел На:
10, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
Бодликава Кука
Позиција:
Езеро
Бренд Име:
РИБА КРАЛОТ
Тип:
Поништена Кука
R

Купувачите избираат и