.

.

INSTANTARTS Галакси Ѕвезда Печатени Жените Лето Рамен Влечки Жена Секојдневен Гума Отвори Пети Удобен Флип Пропадне Mujer Рамни Сандали 2018

INSTANTARTS Галакси Ѕвезда Печатени Жените Лето Рамен Влечки Жена Секојдневен Гума Отвори Пети Удобен Флип Пропадне Mujer Рамни Сандали 2018

DEN 719.52
Од стока


За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
instantarts
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Број На Модел На:
жените флип-апостолки
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Платформа Висина:
0-3cm
Шаблон Тип:
Paisley
Применливи место:
надвор
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Се сврте-над Работ
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Точка име :
женска лето плажа вода флип апостолки
Дизајн Име:
3d печатење лето влечки вода чевли
услуга 1:
Обезбеди пад на превозот и wholesales
услугата 2:
Кориснички креирате сопствени дизајни
Стил Име:
жена лето мека гума флип апостолки
Големина:
35 36 37 38 39 40 flip-flops for women
Функција:
меки,не се лизга,Пот-Absorbant,светлина,Тешко Носи
боја:
шарени масажа флип апостолки
погоден:
жените девојки дома затворен надвор влечки
Моделот име:
ѕвезда галакси печатени гума флип апостолки за жена
R

Купувачите избираат и