.

.

INSTANTARTS Рамен Влечки за Жените Жена Гумени Сандали Пантофли Удобен Светлината Лето Флип Апостолки Затворен & Надвор Станови Чевли 2018

INSTANTARTS Рамен Влечки за Жените Жена Гумени Сандали Пантофли Удобен Светлината Лето Флип Апостолки Затворен & Надвор Станови Чевли 2018

DEN 719.52
Од стока


За Плаќање и Испорака 01 - во Моментов,што може да се плати со Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер. 02 - ве Молиме да заврши на плаќање во рок од 5 дена откако ќе го поставите цел. 03 - Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако ќе го завршите плаќање.(празници може да биде продолжен) 04 - стоката ќе се дојде до вас во 10-50 работни дена зависи од превозот начини,дестинација и други фактори. 05 - Ако стоката се уште на патот и купувањето заштитна време ќе биде завршена,ве молиме контактирајте со нас да се прошири за вас.
За Пад на Превозот и Прилагодени 01 - Ние обезбедуваме капка превозот serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава. 02 - Можете да ни испратите сликите или логото сакате,ние можат да направат дизајни за вас и да не го испрати до другите клиенти. 03-За превозот,обично ние брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Au. 04 - се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас. 05 - За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
instantarts
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Број На Модел На:
жените флип-апостолки
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Платформа Висина:
0-3cm
Шаблон Тип:
Paisley
Применливи место:
надвор
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Се сврте-над Работ
Сезоната:
Лето
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи:
Yes
Outsole Материјал:
Гума
Точка име :
женска лето плажа вода флип апостолки
Дизајн Име:
3d печатење лето влечки вода чевли
услуга 1:
Обезбеди пад на превозот и wholesales
услугата 2:
Кориснички креирате сопствени дизајни
Стил Име:
жена лето мека гума флип апостолки
Големина:
35 36 37 38 39 40 flip-flops for women
Функција:
меки,не се лизга,Пот-Absorbant,светлина,Тешко Носи
боја:
шарени масажа флип апостолки
погоден:
жените девојки дома затворен надвор влечки
Моделот име:
paisley печатени гума флип апостолки за жена
R

Купувачите избираат и