.

.

Twoheartsgirl Портокал Печатење Бубамара на Флип Пропадне за Жените Комфор Дами Лето Плажа Влечки Дизајнер Жените Гума Дома Чевли

Twoheartsgirl Портокал Печатење Бубамара на Флип Пропадне за Жените Комфор Дами Лето Плажа Влечки Дизајнер Жените Гума Дома Чевли

DEN 571.00
DEN 671.52
-15 %
Од стока


Плаќање : уплатата мора да се направи во рок од 7days по поставување на вашата нарачка или нарачката ќе бидат невалидни или укинат од страна на системот. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Превозот : Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail дофат.Бесплатен превозот од Epacket на Русија и на САД,поголемиот дел од земјите во 14-55 работни дена. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 2 до 5 работни дена по уплатата е потврден,ако плаќањето не е достапна,вашата цел ќе биде автоматски затворена. Купувачот се одговорни за било каква осигурување,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи,одложувања или други прашања.Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и должност задолжени од нивните земјата и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример"за вашиот лесно царинење и помалку трошоци.(ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името,или да се определи некоја вредност за обичај,ве молиме да не информирате кога се прави нарачката.

Чевли Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Влечки
Пета Тип:
Станот со
Бренд Име:
twoheartsgirl
Пета Висина:
Станот (≤1cm)
Чевли Тип:
Флип Апостолки
Платформа Висина:
0-3cm
Применливи место:
надвор
Insole Материјал:
ЕВА
Горниот Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Се сврте-над Работ
Сезоната:
Лето
Outsole Материјал:
ЕВА
Обвивка Материјал:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Со Платформи:
Yes
Број На Модел На:
AB
Точка име :
кул печатење женски плажа флип апостолки
Тип На Објект:
жените дома внатре надвор пантофли
објектот tyle:
гума flipflop плажа femme
Пад на превозот:
Yes
кориснички:
Yes
R

Купувачите избираат и