.

.

Паричникот Флип Кожа Случај За Sony Xperia Z3 Компактен Z3 Мини M55W D5803 Кожа задниот Поклопец случај со Стојат Etui Coque funda>

Паричникот Флип Кожа Случај За Sony Xperia Z3 Компактен Z3 Мини M55W D5803 Кожа задниот Поклопец случај со Стојат Etui Coque funda>

DEN 235.68
Од стока

Луксузна Паричникот Флип Кожа Случај телефон задниот Поклопец Домување случај fundas со Картичка Слот+Стојат Продажба поени>> Направен од висок квалитет на СТП кожа, Мода, Трајни, Класичен Моден Дизајн, Паричник Стил со Држачот за картички и да Застане Материјал>> СТП кожа Боја>> Црна,Црвена,Кафеава,Виолетова,Бела Одговара за модел>> За Sony Xperia Z3 Компактен /Z3 Мини M55 W D5803 D5833 4.6 инчен Внимание ве молиме>> 1.Ние поддршка Капка-Превозот и да Обезбеди слики на Препродавачи! Ако сакате да трговија на големо,ќе имаме 9 боја,Секоја боја минимум за 10pcs, ве Молиме оставете порака за нас, ние ќе ви даде добра цена. 2.Ако сте руската клиент,ве молиме оставете ги вашите име и презиме!

дизајн:
Мат,Гроздобер
Карактеристики:
паричникот флип кожа случај
Функција:
Потпирачот
Мало Пакет:
No
Големина:
For Sony Xperia Z3 Compact /Z3 Mini M55W D5803 D5833 4.6 inch
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
wierss
Компатибилен Бренд:
За Sony Xperia Z3 Компактен /Z3 Мини M55W D5803 D5833 4.6 инчен
Etui fundas carcasas :
За Sony Xperia Z3 Компактен /Z3 Мини M55W D5803 D5833 Coque Capa Hoesje
R

Купувачите избираат и