.

.

За Ulefone Близнаци Про Случај Луксузен Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие Торбичка За Ulefone Близнаци Џеб со Картичка

За Ulefone Близнаци Про Случај Луксузен Двоен слој Микрофибер Кожа Телефон ракав Покрие Торбичка За Ulefone Близнаци Џеб со Картичка

DEN 216.00
DEN 239.52
-10 %
Од стока


Компатибилен : За Ulefone Близнаци Pro/ Ulefone Близнаци
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
Производ детали
1.Оваа торбичка направен од висок квалитет на микрофибер , има флексибилност , па телефонот нема да падне
2.спореди вистинска кожа , тоа е повеќе солидна .
3.внатре , тоа е не-плетени влакна , кои се многу меки и нема да исчезнат , сите круг заштита за вашиот телефон !
Ве молиме Имајте предвид дека овој производ може да го користат само голи телефон
Повратни информации : Feedback е многу важна за нас. Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција.

Материјал:
Ulefone Близнаци Про, Ulefone Близнаци
Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Карактеристики:
микрофибер кожа
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Тип:
Флип Случај
Големина:
For Ulefone Gemini Pro
Компатибилен Бренд:
За Ulefone Близнаци Про
Тип:
Случај
R

Купувачите избираат и