.

.

LANGSIDI вистинска кожа флип телефон случај Крокодил назад текстура За Samsung Галакси s8plus Сите рачно изработени телефон случај

LANGSIDI вистинска кожа флип телефон случај Крокодил назад текстура За Samsung Галакси s8plus Сите рачно изработени телефон случај

DEN 1181.00
DEN 1574.40
-25 %
Од стока


Добредојдовте на LANGSIDI предводник продавница!
Ви посакуваме да имате пријатен шопинг!
Здраво, сите клиенти,
Ние сме професионални рачно изработени обичај фабрика, ние мобилен телефон поставува во Dongguan, Кина има 10 години искуство!
Ако имате било какви треба да се прилагодите на производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме за доаѓање!

Материјал:
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Егзотични,Животински,Гроздобер,Геометриски,Ткаеше,Бизнис,Апстракт,Спортски
Големина:
20*10*8
Компатибилен Модел На Samsung:
Galaxy Note 8,Галакси C9 Про
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
LANGSIDI
Компатибилен Бренд:
Samsung
R

Купувачите избираат и