.

.

За Nokia 2 Случаи Флип СТП Кожа Стојат Мобилен Телефон Покрие Кеси За Nokia 2 TA-1029 ТА-1035 Случај Луксузни Магнетни Огледало 5.0 инчен

За Nokia 2 Случаи Флип СТП Кожа Стојат Мобилен Телефон Покрие Кеси За Nokia 2 TA-1029 ТА-1035 Случај Луксузни Магнетни Огледало 5.0 инчен

DEN 138.00
DEN 162.72
-15 %
Од стока

За Nokia 2 Случаи Флип СТП Кожа Стојат Мобилен Телефон Покрие Кеси За Nokia 2 TA-1029 ТА-1035 Случај Луксузни Магнетни Огледало 5.0 инчен 2018 Нови Огледало Стил Луксузни Телефон Случај
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот случај.Висок квалитет и прифатлива цена
Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај
shockproof Dropproof , совршена заштита на вашиот паметен телефон .
Заштитете го вашиот телефон од отпечатоци од прсти, Нула, Шокови, Dusts, Судири и Абразија
Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои.Filp со Огледало повеќе погодност за Selfie.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !! !
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка. Почитувани гости : Како ние имаме толку многу видови на производи,ние не можеме да ги листа
сите,сликата е само да се користи за прикажување на детали.Производот е
одговара на насловот.
Четири различни стилови
Драг пријател како saller ние сме исто како и вие да сакате парцела пристигнат вашите раце, како е можно поскоро.

Бренд Име:
DOB
Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Nokia
дизајн:
Обична,Гроздобер
Големина:
5.0
Карактеристики:
Свила модел Со Огледало
Број На Модел На:
за Nokia Случај 2
Ветување:
Сите Се Проверуваат Пред Превозот
Состојба:
Бренд нови добар квалитет 100%
Функција:
со штанд
Материјал:
СТП Кожа
боја:
Balack Роза Сина, Розова Сребро.
Количина:
1pc/многу, не мало пакет(ПП Торба)
статус:
во парк
ОДГОВАРА ЗА:
жени мажи девојка
R

Купувачите избираат и