.

.

Луксузна Вистинска Кожа Телефон Случај За iPhone 7 8 X случај Крокодил Текстура Флип случаи За 6 6S Плус телефон школка

Луксузна Вистинска Кожа Телефон Случај За iPhone 7 8 X случај Крокодил Текстура Флип случаи За 6 6S Плус телефон школка

DEN 900.00
DEN 1286.40
-30 %
Од стока


Добредојдовте на Leida Дигиталната Продавница!!!
Сакате да имате среќен шопинг!!!
Здраво,Сите клиенти, Ние сме професионални рачно изработени прилагодени производи фабрика ,и имаме 10 години искуство за вршење на Phon e Случаи во Dongguan,Кина! Ако имате било какви производи да треба прилагодени на,ве молиме слободно контактирајте со нас,ви Благодариме за вашата посета!!! вашиот добар пријател, Ако сте еден бизнисмен, можете да ги продаваме нашите производи. Ние може да ви даде најниска цена.

Материјал:
За iPhone 6, За iPhone 6S, За iPhone 6 Плус, За iPhone 6S Плус, За iPhone 7, За iPhone 7Plus, За iPhone 8, За iPhone 8Plus, За iPhone X
дизајн:
Бизнис,Сјајна,Егзотични,Обична,Гроздобер
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 5s,iPhone 8,iPhone 6,iPhone 8 Плус,iPhone 7,iPhone 6s плус,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7 Плус
Функција:
Тешки Заштита,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Потпирач
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Мало Пакет:
Yes
Големина:
20*10*8
Бренд Име:
LANGSIDI
R

Купувачите избираат и