.

.

Моден Вистинска Кожа Метал Тока Мажите Фустан Чевли Формално Свадба Канцеларија Човек Црна Посочи Пети Бизнис Луксузни Чевли 38-46

Моден Вистинска Кожа Метал Тока Мажите Фустан Чевли Формално Свадба Канцеларија Човек Црна Посочи Пети Бизнис Луксузни Чевли 38-46

DEN 4018.00
DEN 4464.00
-10 %
Од стока


започнете
крајот
повеќе мажи висок квалитет фустан кожени чевли ве молиме кликнете :

Чевли Големина:
6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9.5, 10, 11, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Материјал:
pigskin
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Затворање Тип:
Тока Рака
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
адвокатско фустан чевли тока-SL109-LY3569
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Бренд Име:
Cyabmoz
Чевли Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
pigskin
Outsole Материјал:
Гума
Сезоната:
пролет,лето ,есен,есен,зима
корисникот:
мажите,адвокатско,маж,ман ,машки
Стил:
мода,гроздобер,ретро,секојдневен,спорт,тренд
Прилики:
патување,работа,секојдневен,пешачење,канцеларија,работа,спорт,возење,да се облекува,бизнис
боја:
Црна
ЕУР големина:
38 39 40 41 42 43 44 голема големина од 45 46
НИ Големина:
6 6.5 7 8 8.5 9.5 10 плус големина 11 12
R

Купувачите избираат и