.

.

Деца Деца Везени Летна Облека Бела Чипка Принцеза Се Облекуваат Памук, Чипка Девојка Фустани

Деца Деца Везени Летна Облека Бела Чипка Принцеза Се Облекуваат Памук, Чипка Девојка Фустани

DEN 221.00
DEN 253.92
-13 %
Од стока

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^-^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Лето Деца Нов Везени Деца Облека Бела Чипка Принцеза се Облекуваат Памук, Чипка Девојка Фустани ГолеминаФустан должина-Биста*2 Возраст, се Препорачува 100 56cm/22.04" 30cm/11.81" 2-3 Y 110 60cm/23.62" 31cm/12.20" 3-4 Y 120 64cm/25.19" 32cm/12.59" 4-5 Y 130 68cm/26.77" 33cm/12.99" 5-6 Y 140 72cm/28.34" 34cm/13.38" 6-7 Y Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
'

Дете НИ Големина:
3T, 4, 6, 8, 10
Бренд Име:
Kacakid
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Стил:
Повик
Декорација:
Чипка
Силуета:
А-Линија
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.13kg (0.29lb.)
Пакет Големина:
25cm x 20cm x 5cm (9.84in x 7.87in x 1.97in)
R

Купувачите избираат и