.

.

YAGENZ Пролет, Есен Плус големина Жените Ретро Етничка стил Флорални Долго Фустани се Моден О Вратот Лабава Pullover Памук, Лен Фустан 925

YAGENZ Пролет, Есен Плус големина Жените Ретро Етничка стил Флорални Долго Фустани се Моден О Вратот Лабава Pullover Памук, Лен Фустан 925

DEN 903.00
DEN 1771.20
-49 %
Од стока


КРПА ГОЛЕМИНА Големина(см) ракав должина(cm) Dresss Рамо Должина ширина Биста S 53 102 37 91 М 53 103 37 95 L 53 104 38 99 XL 54 105 38 103 2 XL 55 106 39 107 Совети : Точка мери со рака, тоа може да биде и 2-3 cm разлика,и различни монитори може да биде малку различен од бојата на сликата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
О Деколте
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Силуета:
Лабава
Половината:
Природни
Фустани Должина:
Средината На Теле
Материјал:
Памук и лен
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
YAGENZ
Сезоната:
Пролет
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и