.

.

2018 Пролет Гроздобер Долг Фустан Жените Памук, Лен Лажни 2 Парчиња Печати Половина Sleeve O-вратот Фустан Лабава Плус Големина Фустани RE0490

2018 Пролет Гроздобер Долг Фустан Жените Памук, Лен Лажни 2 Парчиња Печати Половина Sleeve O-вратот Фустан Лабава Плус Големина Фустани RE0490

DEN 1169.00
DEN 2205.12
-47 %
Од стока


2018 Пролет Гроздобер Долг Фустан Жените Памук, Лен Лажни 2 Парчиња Печати Половина Sleeve O-вратот Фустан Лабава Плус Големина Фустани RE0490
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип M 94 120 36 38 - L 98 121 37 39 - XL 102 122 38 40 - 2 XL 106 123 38 41 - 3 XL 110 123 38 41 -

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
RE0490
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Лабава
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Материјал:
Памук и лен
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Должина(cm):
Половина
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
MLUOLANC
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
кинески стил
R

Купувачите избираат и