.

.

Есен, Зима Жените Големи Димензии Turtleneck Долг Ракав Дебели Руно Се Облекуваат Женски Црна Изгубат Високите Врат Pullover Џебови Фустани

Есен, Зима Жените Големи Димензии Turtleneck Долг Ракав Дебели Руно Се Облекуваат Женски Црна Изгубат Високите Врат Pullover Џебови Фустани

DEN 1041.00
DEN 1487.52
-30 %
Од стока


Есен, Зима Жените Големи Димензии Turtleneck Долг Ракав Дебели Руно Се Облекуваат Женски Црна Изгубат Високите Врат Pullover Џебови Фустани
Големина информации :
Една Големина Должина 101cm,Биста 110cm,Рамо 42cm,Ракав 53cm.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
Лабава
Стил:
Гроздобер
Сезоната:
Есен
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
Turtleneck
Половината:
Природни
Број На Модел На:
RZ4708
Материјал:
Памук
Пол:
жена,жена,девојка,
боја тип:
чиста боја,цврсти боја
боја:
Црна
Стил:
Ретро,гроздобер,неврзан
Сезоната:
Пролет, есен зима
R

Купувачите избираат и