.

.

S 5XL ZANZEA Жените Домот О Вратот Краток Ракав Памук, Лен Работа Канцеларија Vestido 2018 Лето Мода Флорални Печатени Лабава Облека

S 5XL ZANZEA Жените Домот О Вратот Краток Ракав Памук, Лен Работа Канцеларија Vestido 2018 Лето Мода Флорални Печатени Лабава Облека

DEN 544.00
DEN 837.12
-35 %
Од стока


Материјал : 100% Памук
Тип : Фустан
Боја : Морнарица,Црвена,Бела,Сива
Пакет содржи : 1 Фустан
Функција : Женски Лето Прекрасна Круг Јака Со Кратки Ракави Фустан Модерен Флорални Воздух Порозни Памук Фустан
Вниманието :
1.Реалниот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Слики Како Различни Компјутери Екранот.Претпазливост, Ако Чување,Ви Благодариме.
2.Таму Може да Биде Прирачник за Мерење 1-3 см Грешка.Се Извинуваме За Сите Непријатности.
3.Ве Молиме Преовладуваат На Реалниот Објект, Модел Слики За Повикување Само

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
ZANZEA
Материјал:
Памук
Стил:
Повик
Силуета:
Лабава
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
жените се облекуваат
Пол:
Жените
Големина тип:
Плус Големина S M S M L XL 2XL 3XL 4XL 5XL
R

Купувачите избираат и