.

.

Бебе Девојка Фустани Без Ракави Лето Млади Цветни Печати Геометрија Круг Вратот Памук Секојдневен Принцеза Еден Парчиња Партија Облека

Бебе Девојка Фустани Без Ракави Лето Млади Цветни Печати Геометрија Круг Вратот Памук Секојдневен Принцеза Еден Парчиња Партија Облека

DEN 284.00
DEN 383.52
-26 %
Од стока


Бебе Девојка Фустани без Ракави Лето Млади Цветни Печати Геометрија Круг Вратот Памук Секојдневен Принцеза Еден Парчиња Партија Облека Големина : Големина Биста Должина Возраст XS 50cm/19.69" 41cm/16.14 и делови" 6 M S 54cm/21.26" 43cm/16.93" 12 M М 58cm/22.83" 45см/17.72" 18 МИЛИОНИ L 62cm/24.41" 47cm/18.5" 24 M Пакетот вклучува : 1 Buc

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Вистински Слики:
Yes
Јака:
Околу Врат
Број На Модел На:
Фустани
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
Kacakid
Декорација:
Цвеќиња
Материјал Состав:
95%памук
фустан стил:
Се облекуваат
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Флорални
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
R

Купувачите избираат и