.

.

2018 Висок Квалитет Најновите Пролет Мода се Сврти надолу Јака Кратко Sleeve Домот Печати-Линија Глуждот-Должина на Долг Фустан Жени

2018 Висок Квалитет Најновите Пролет Мода се Сврти надолу Јака Кратко Sleeve Домот Печати-Линија Глуждот-Должина на Долг Фустан Жени

DEN 2448.00
DEN 2880.00
-15 %
Од стока


2018 Висок Квалитет Најновите Пролет Мода се Сврти надолу Јака Кратко Sleeve Домот Печати-Линија Глуждот-Должина на Долг Фустан Жените ГОЛЕМИНА на ЗАБЕЛЕШКА : Модели и мерење на различен начин, големината можеби ±2cm грешка, 1 cm=0.39 Инчен ГОЛЕМИНА Биста Половината Должина Рамо ракав cm cm cm cm cm M 86 72 140 36 23 L 90 76 141 37 24 XL 94 80 142 38 25 XXL 98 84 143 39
26

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Sleeve Должина(cm):
Краток
Деколте:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Редовни
Сезоната:
Пролет
Бренд Име:
MIUXIMAO
Број На Модел На:
12810
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Шаблон Тип:
Печати
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Sashes
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и