.

.

Жените црвено малку фустан без ракави партија clubwear мини пистата фустани тенок слаби облека vestidos WS6986y

Жените црвено малку фустан без ракави партија clubwear мини пистата фустани тенок слаби облека vestidos WS6986y

DEN 715.00
DEN 1190.88
-40 %
Од стока


Жените црвено малку фустан без ракави партија clubwear мини пистата фустани тенок слаби облека vestidos WS6986y
Големина
биста(cm) рамо(cm)
ракав(cm)
половината(cm)
Должина(cm)
М
88 35.8
57
72
90
L
95.6 37
58
79.6
91.5
XL
103.2 38.8
59
87.2
93
2 XL
110.8 40.6
60
94.8
94.5
Како различни компјутери екранот боите различно,бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики.
ви благодариме за вашето разбирање
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
herlova
Материјал:
Полиестер,Акрилик
Стил:
Секси & Клуб
Силуета:
А-Линија
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
Оглавник
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
WS6986y
Пол:
Жените
R

Купувачите избираат и