.

.

Пинк сина Каки долго макси плажа носат сплит фустан 2018 лето секси ракави туника Облека де Соаре бохемски фустан Шпагети Рака

Пинк сина Каки долго макси плажа носат сплит фустан 2018 лето секси ракави туника Облека де Соаре бохемски фустан Шпагети Рака

DEN 640.00
DEN 864.96
-26 %
Од стока


Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики. 2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери. Како да се измери вашето тело? 1. Биста *Ова не е вашиот градник големина! *Носат на unpadded градник (вашиот фустан ќе имаат вграден градник) *Релаксираат раце на страни *Повлечете лента низ најголем дел од биста 2.Половината *Најдете природни половината *Ова е најмалиот дел од половината *Обично околу 1 во. над папокот *Чувајте лента малку лабава за да се овозможи за дишење соба
Ткаенина карактеристики : Не еластична ткаенина половината е чипка,прилагодлив се препорачува да се однесуваат на големината на градите, Ако големината на градите е во право, тоа е совршена Големина Биста Половината Хип Должина Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен Cm Инчен S 80-85 63-83 93 36.6 130 51.2 М 85-90 68-88 98 38.6 132 52.0 L 90-95 73-93 103 40.6 134 52.8 XL 95-100 78-98 108 42.6 136 53.6 XXL 100-105 83-103 113 44.5 138 54.4

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BL7604
Материјал:
Lanon,Полиестер
Половината:
Империја
Бренд Име:
juhome
Стил:
Бохемски
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
А-Линија
Декорација:
Ланче
Висок квалитет:
Не еластична ткаенина
R

Купувачите избираат и