.

.

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Најновите 2018 Барок Моден Дизајнер Пистата се Облекуваат Жените Плетење Bling Дијаманти Beaded Ракави Резервоарот Фустан

ВИСОК КВАЛИТЕТ на Најновите 2018 Барок Моден Дизајнер Пистата се Облекуваат Жените Плетење Bling Дијаманти Beaded Ракави Резервоарот Фустан

DEN 2830.00
DEN 3215.52
-12 %
Од стока


Производ Функција
Материјал : Полиестер, памук, beading
Боја : како на сл
Големина
S
М
L XL XXL cm cm cm cm cm Биста 84 88 92 96 Половината На 80-84 88 92 Хип Ракав Должина 83 84 85 86
Големина на табела : ±2cm е дозволено (1 инч = 2.54 см)
Само да не контактирате за ако имате било какви прашања во врска со изборот на големина.

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Стил:
High Street
Декорација:
Beading
Број На Модел На:
ts
Сезоната:
Пролет
Sleeve Стил:
Резервоар
Материјал:
Полиестер,Памук
Половината:
Природни
Силуета:
Директно
Бренд Име:
О'DRESSY
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
R

Купувачите избираат и