.

.

Секси Црн Фустан Faux Кожа Танцов Клуб Фустан Wetlook Чипка ПВЦ Фетиш Готски Кратки Ракави Обвивка Ноќ Clubwear Мини Фустани

Секси Црн Фустан Faux Кожа Танцов Клуб Фустан Wetlook Чипка ПВЦ Фетиш Готски Кратки Ракави Обвивка Ноќ Clubwear Мини Фустани

DEN 388.00
DEN 546.72
-29 %
Од стока


Име на производ : Жените Кожа Фустан во Боја : Како на сликата покаже Материјал : Полиестер, Кожа Стил : Лето Секси Фустан Повод : Плажа, на Улица, Секојдневие, забава Пакет : 1*Кожен Фустан
Големина на Табелата : 1 инч=2.54 cm 1 cm=0.394 инчен Една големина одговара за нормална големина S-L Chestline : 85-103cm Половината : 76-94cm Hipline : 92-110cm Должина : 80см
1. Ние ги користиме на Aliexpress стандард превозот, ова shippment е Aliexpress сопствени shippment, многу брзо и безбедно. 2. Бродот време за 10-60 дена според земјата различни времето за испорака на различни, Ако не можете да добиете парцела на време, ве молиме контактирајте нашата служба за корисници прво. 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 4. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/ купување, Шведска клиенти ве молиме внимание на вашата земја даноци.
1. Ние гарантираме сите производи се со висок квалитет и сосема нов. 2 . Сите производот се 100% исто како фотографии. 3. Ако најдете производот не сте купиле, ве молиме контактирајте со нас услугата на купувачи, ние ќе ви одговори во рок од 24hours.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
О Деколте
Силуета:
Обвивка
Стил:
Секси & Клуб
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
QWQINGWU
Број На Модел На:
YML-LT86
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
R

Купувачите избираат и