.

.

SAMGAMI БЕБЕ Девојки Фустан Есен Чиста Боја Тексас Мрежа Splice Партија Принцеза Облечи Мода Девојка Облека Деца Фустани Тимови 2-6Y

SAMGAMI БЕБЕ Девојки Фустан Есен Чиста Боја Тексас Мрежа Splice Партија Принцеза Облечи Мода Девојка Облека Деца Фустани Тимови 2-6Y

DEN 505.00
DEN 624.00
-19 %
Од стока


Девојки Фустан
Големина 90-100-110-120-130

Дете НИ Големина:
2T, 4T, 5T, 6T, 3T
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Стил:
Симпатична
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Mesh,Памук
Бренд Име:
SAMGAMI БЕБЕ
Број На Модел На:
18233
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Петар пан Јака
Декорација:
Обвиткан
Фустани Должина:
Колено-Должина
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Силуета:
А-Линија
R

Купувачите избираат и