.

.

Бран точка со страна шлиц на работна рака се облекуваат женски лето нови

Бран точка со страна шлиц на работна рака се облекуваат женски лето нови

DEN 2592.00
DEN 2880.00
-10 %
Од стока


Големина:
S, M, L
Бренд Име:
PAFUTIN
Материјал:
Полиестер
Стил:
High Street
Силуета:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Dot
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Средината На Теле
Sleeve Стил:
Резервоар
Половината:
Империја
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Пол:
Жените
R

Купувачите избираат и