.

.

Бесплатен превозот Лето оригиналниот дизајн Кинески стил Везени голема големина секси V деколте фустан со појас за жени

Бесплатен превозот Лето оригиналниот дизајн Кинески стил Везени голема големина секси V деколте фустан со појас за жени

DEN 2076.00
DEN 2966.40
-30 %
Од стока


Големината на облекување :
Големината на идеален фустан се мери со рака и ќе +_3-4cm ,pls истакна ви благодариме!

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Декорација:
Вез
Материјал:
избрани
Половината:
Природни
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Фустани Должина:
Колено-Должина
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
LR-Y045
Бренд Име:
boussac
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
кинески стил
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
R

Купувачите избираат и