.

.

Нови Пристигнување 2018 Жени Секси Лето Мини Boho Исклучување Рамо Фустан Бохемски Флорални Печатени Плажа Кратки Фустани Vestidos

Нови Пристигнување 2018 Жени Секси Лето Мини Boho Исклучување Рамо Фустан Бохемски Флорални Печатени Плажа Кратки Фустани Vestidos

DEN 875.00
DEN 1458.72
-40 %
Од стока


Големина(cm) Рамо Биста Половината Колковите Ракав Должина F - 60-115/23.62"-45.28" - 120cm/47.24" - 74cm/29.13"
Забелешка:
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери.
3. Предлог на ладна вода за миење на рацете.Тоа може да им помогне на предмети задржи својот облик.
[Сервис и Гаранција] Ние се обезбеди 100% Задоволство По продажба на Услуги ! Нашата најдобра услуга ви обезбеди со најголема сатисфакција со нашите производи. Ако не ги задоволи, Ние ќе рефундирање на вашите пари назад или да испратите некоја замена, Загарантирана без прашања праша.
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени?
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Како можам да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
CS0623
Половината:
Империја
Деколте:
Strapless
Стил:
Бохемски
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Обвиткан
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Бренд Име:
Романтични Лидија
Сезоната:
Лето
Шаблон Тип:
Печати
датум:
20180319
R

Купувачите избираат и